Rolex Lady-Datejust

ZARİF CAZİBESİYLE ROLEX’İN KLASİK KADIN SAATİ ROLEX LADY-DATEJUST, TARZ VE TEKNİK PERFORMANS İLE EŞ ANLAMLIDIR.

1945’te yaratılan simgeleşmiş Rolex Datejust’ın kadınlara özel versiyonu 1957’de görücüye çıkmıştır. Tüm zaman dışı zarafeti ve işlevselliği ile bugün 28 mm boyunda sunulmaktadır.

ZAMAN DIŞI ZARAFET

Rolex Lady-Datejust o kadar fazla seçenek sunar ki kullanıcılar kendi kişiliklerini yansıtacak bir saati kolayca bulabilirler. Oystersteel çelik, 18 kt sarı veya Everose altın ya da Oystersteel çelik ve 18 kt altının karışımı olan Rolesor versiyonları mevcuttur. Lady-Datejust’ın aynı zamanda tüm metallerin en asili olan 950 platin versiyonu da sunulmaktadır.

Yivli, bombeli ve pırlantalı çerçeve Özel, ışıldayan pırlantalı kadranlar veya sedefin büyüleyici tonları Sade ve taşlı saat imleri, hatta Roma rakamları Rolex Lady-Datejust’ın değişik yüzleri bu modeli, Oyster Perpetual koleksiyonunun en çok çeşide sahip modellerinden biri yapmaktadır.

Everose altın. Rolex tarafından üretilip dökülen bu özel 18 kt pempe altın alaşımı, sıradan pempe altından daha güçlü bir renge sahiptir ve hafif mavimsi tonlar sergiler. Sofistike ve modern rengi özellikle de Oystersteel çelik ve 18 kt altının karışımı olan Rolesor versiyonlarda öne çıkar.

BİÇİM VE İŞLEVİN KUSURSUZ SİMYASI

Rolex Lady-Datejust’ın 28 mm Oyster kasası, orantı, dayanıklılık ve zarafetin muhteşem karışımıdır. Farklı biçimde şekillenmiş orta kasa, korozyona oldukça dayanıklı Oystersteel çelik, 18 kt altın ya da 950 platin bloktan oyularak yapılır. 100 metre (330 fit) derinliğe kadar su geçirmezlik garantisine sahiptir.

Esnek ve konforlu, beş parça bağlantılı bir bilezik olan Jubilee, 1945 yılında piyasaya sürülen Oyster Perpetual Datejust modeli için özel olarak tasarlanmıştır. Lady-Datejust her zaman, Rolex'in şık ve gizli tokası Crownclasp ile donatılır.

Rolex Lady-Datejust aynı zamanda prestijli President bilezikle de mevcuttur. Bu zarif ve özel bilezik, yarı dairesel, üç parçalı bağlantılardan oluşur ve her zaman 18 kt altından ya da 950 platinden üretilir. Zarif, gizli, katlanır Crownclasp, benzersiz bir görsel süreklilik sağlar.

Rolex Lady-Datejust, otomatik kurma özelliğine sahip, tamamen Rolex tarafından geliştirilmiş ve üretilmiş mekanik bir mekanizma olan kalibre 2236 ile donatılmıştır. Mimarisi onu olağanüstü şekilde hassas ve güvenilir kılar. Kalibre 2236, Rolex patentli ve marka tarafından üretilen silikon Syloxi denge yayına sahiptir.

KADINLARA ÖZEL KLASİK SAAT