Rolex Oyster Perpetual

KARŞINIZDA YENİ NESİL ROLEX OYSTER PERPETUAL

Rolex yeni nesil Oyster Perpetual saatlerini sunuyor ve Rolex Oyster Perpetual 36’nın canlı renklerde kadranlara sahip versiyonlarının yanı sıra seriye yeni bir model katıyor: Rolex Oyster Perpetual 41. Kasanın yanlarındaki ışık yansımaları, Oystersteel çelikten yapılmış Oyster kasanın zarif profilini vurguluyor. 41 mm ve 36 mm’lik kasalar, bombeli çerçevelerle donatılıyor.

OYSTER’IN ÖZÜ

Oyster Perpetual ailesindeki saatler, dünyanın ilk su geçirmez saati olan ve Rolex’e 1926’dan itibaren ün getiren orijinal Oyster’ın doğrudan varisleridir. Bu saatler, Oyster Perpetual koleksiyonunun tüm temel özelliklerini kullanır: muhteşem kronometrik hassasiyet, su geçirmez Oyster kasa ve Perpetual rotor sayesinde otomatik kurulan mekanizma. Saatleri, dakikaları ve saniyeleri göstermek, tamamen Oystersteel çelikten yapılmak ve sofistike bir finisaj, en saf hâldeki kronometre kol saatlerinin özellikleridir.

Klasik tarz

Evrensel ve klasik stilin sembolü Oyster Perpetual modelleri aynı zamanda kullanıcısına, saat, dakika ve saniye gibi günlük pratik fonksiyonlar sunar. Oyster Perpetual 41’in yeni versiyonu, yeni bir konfigürasyona sahiptir: Gümüş, güneş ışını rötuşlu kadranı, 18 kt sarı altından ibreler ve saat imleriyle süslenir.

Chromalight tekniği

Kasanın yanlarındaki ışık yansımaları, Oystersteel çelikten yapılmış Oyster kasanın zarif profilini vurguluyor. 41 mm’lik kasa, bombeli çerçeveyle donatılıyor.

Yeni nesil Oyster Perpetual modeli, Chromalight tekniğini kullanır: İbreler ve saat imleri, karanlık şartlarda uzun süre mavi ışıltı yayan parlak bir malzemeyle kaplanır ya da doldurulur.

BU SAATLER, ROLEX’İN ÖNCÜ KÖKLERİNE SIKI SIKIYA BAĞLI, ZAMAN DIŞI BİR ŞEKLE VE İŞLEVE SAHİPTİRLER. EN YALIN HALDEKİ SAATLERİ TEMSİL EDERLER.

KALİBRE 3230

Rolex Oyster Perpetual 41 ve Rolex Oyster Perpetual 36’nın yeni versiyonları, tamamen Rolex tarafından geliştirilmiş ve üretilmiş bir mekanizma olan ve markanın bu sene tanıttığı kalibre 3230 ile donatılır. Saat işçiliği teknolojisinin zirvesi olan bu otomatik kurmalı mekanik mekanizma için birçok patent başvurusu yapılmıştır ve hassasiyet, güç rezervi, darbelere ve manyetik alanlara karşı direnç, kullanım kolaylığı ve güvenilirlik bakımından temel kazanımlar sunar.


Perpetual rotor vasıtasıyla otomatik olarak kurulan bir modülle donatılmıştır. Yay tamburu yapısı ve eşapmanın üstün verimliliği sayesinde güç rezervi yaklaşık 70 saate kadar uzar.

OYSTER’ IN ÖZÜ