OYSTER PERPETUAL

KARŞINIZDA YENİ NESİL Oyster Perpetual

Rolex, yeni nesil Oyster Perpetual saatlerini sunuyor ve Oyster Perpetual 36’nın canlı renklerde kadranlara sahip versiyonlarının yanı sıra seriye yeni bir model katıyor: Oyster Perpetual 41. Kasanın yanlarındaki ışık yansımaları, Oystersteel çelikten yapılmış Oyster kasanın zarif profilini vurguluyor. 41 mm ve 36 mm’lik kasalar, bombeli çerçevelerle donatılıyor.

OYSTER’IN ÖZÜ

Oyster Perpetual ailesindeki saatler, dünyanın ilk su geçirmez saati olan ve Rolex’e 1926’dan itibaren ün getiren orijinal Oyster’ın doğrudan varisleridir. Bu saatler, Oyster Perpetual koleksiyonunun tüm temel özelliklerini kullanır: muhteşem kronometrik hassasiyet, su geçirmez Oyster kasa ve Perpetual rotor sayesinde otomatik kurulan mekanizma. Saatleri, dakikaları ve saniyeleri göstermek, tamamen Oystersteel çelikten yapılmak ve sofistike bir finisaj, en saf hâldeki kronometre kol saatlerinin özellikleridir.

BU SAATLER, ROLEX’İN ÖNCÜ KÖKLERİNE SIKI SIKIYA BAĞLI, ZAMAN DIŞI BİR ŞEKLE VE İŞLEVE SAHİPTİRLER. EN YALIN HÂLDEKİ SAATLERİ TEMSİL EDERLER.

OYSTER’ IN ÖZÜ